Dordrecht, Netherlands

Aantal agenten neemt tot en met 2022 af

Het aantal agenten in de regio Zuid-Holland Zuid zal de aankomende paar jaar afnemen, omdat er meer agenten nodig zijn voor persoonsbeveiliging. Dit schrijft burgemeester Wouter Kolff aan de gemeenteraad.
Matthijs Meerman | 29 november 2019 11:19 | Aangepast op 29 november 2019 11:19
De aanleiding hiervoor is de moord op advocaat Derk Wiersum. Vanwege de moord van afgelopen september is de beveiliging van advocaten, rechters, officieren van justitie, journalisten en politici een stuk strenger geworden.

Het gaat in Dordrecht om zes fulltime banen die verloren gaan, in de gehele regio zijn het in totaal vijftig banen.

Het betekent ook dat er minder politie zal worden ingezet bij risicowedstrijden van FC Dordrecht. Ook mogen er geen nieuwe evenementen georganiseerd worden waar er politie voor nodig is. Bij bestaande evenementen wordt er minder politie ingezet

Pas vanaf 2022 zal het aantal agenten weer toenemen.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...