Dordrecht, Netherlands

Ambachtenmarkt in De Sterrenlanden

Verpleeghuis De Sterrenlanden organiseert op vrijdag 17 april in de Hofzaal een ambachtenmarkt.
Gert van der Steen | 9 april 2015 11:09 | Aangepast op 9 april 2015 11:09
Vrijwilligers laten daar hun hobby’s en de producten daarvan zien. Daar zit nogal wat variatie in: pottenbakken, kaarten of hoeden maken en quilten, van alles komt aan bod.

Kunstenaar Ernst Dubbeld verkoopt er zijn aquarellen en van de opbrengst gaat 75% naar De Sterrenlanden om leuke dingen voor de bewoners te kunnen doen.

Dan zijn er ook nog ambachtelijjk gebakken poffertjes verkrijgbaar en bovendien treedt het koor Mixed Voices een aantal keren op.

De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur.

Lees ook

Petitie tegen woningbouw in Rijsoordse boomgaard: 'Bescherm ons groen'

Ron Roggeveen en Chris Teljeur, leden van het Comité De Boomgaard Rijsoord, hebben een petitie aan d...

File door kapotte lamp in tunnel, snelweg weer open

Een lamp in de Noordtunnel tussen de Alblasserwaard en Hendrik-Ido-Ambacht is woensdagochtend kapotg...

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...

FC Dordrecht ziet spits Zandbergen naar VVV-Venlo vertrekken

Dean Zandbergen vertrekt bij FC Dordrecht. De 23-jarige spits maakt de overstap naar VVV-Venlo en te...

Kunstveiling tijdens open dag Helianthus voor Wereldkankerdag

Voor het eerst stond de open dag van inloophuis Helianthus in het teken van een kunstveiling, waarbi...