Dordrecht, Netherlands

Babynieuws: twee lammetjes geboren in het Wantijpark

Het is pas februari maar de lente lijkt echt te zijn begonnen. Maandagmiddag zijn er in het Wantijpark twee lammetjes geboren.
Isabel Pijnappels | 23 februari 2021 11:57 | Aangepast op 23 februari 2021 11:57
Het was een heuse verrassing. Parkwachter Nico Duyndam kreeg een melding dat er een lammetje in de wei van het Wantijpark zou liggen. Bij aankomst bleken het niet één, maar twee lammeren te zijn.

Volgens de parkwachter is het schaap waarschijnlijk bevrucht voor het vertrek van een jonge ram. Ook een ander schaap staat op het punt te bevallen. Het derde schaap is volgens Nico nog een twijfelgevalletje, die moet nog even gecheckt worden.

De bevalling is goed verlopen en de twee lammetjes zijn in gezonde staat op de wereld gekomen. Omdat de gemeente de zorg van de diertjes niet op zich kan nemen, worden ze naar een speciale opvang gebracht. Daar krijgen ze de extra zorg die ze nodig hebben.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...