Dordrecht, Netherlands

Boek twittercop gepresenteerd

Op het politiebureau aan de de Vissersdijk is vrijdagmiddag het boek “Twíttercop in Dordrecht” van hoofdagent Dirk-Jan Grootenboer gepresenteerd, die door de Dordtse schrijfster Caty Groen is geschreven. Het eerste exemplaar werd overhandigd aan de plaatsvervangend korpschef van de politie eenheid Rotterdam.
Rob van der Woude | 30 oktober 2015 18:20 | Aangepast op 30 oktober 2015 18:20
Dirk-Jan Grootenboer is Hoofdagent Basisteam Dordrecht. Omdat hij veel van zijn werkzaamheden deelt via de sociale media, kreeg hij al snel de bijnaam “twittercop“


Van zijn belevenissen maakt hij blogs en zijn motto 'durf te delen'zorgde er mede voor dat hij inmiddels duizenden volgers heeft op Twitter, Facebook en Instagram. Auteur Caty Groen volgde de hoofdagent ook, maar dan in het echt. Ze noteerde wat ze meemaakte tijdens de diensten die ze met Dirk-Jan meeliep en interviewde mensen uit zijn directe omgeving. Samen met onder andere interviews, foto's, reacties van volgers en een aantal blogteksten zorgde dit voor het unieke boek “Twíttercop in Dordrecht”.

Lees ook

Snackbar Verhage Dordrecht wint prijs voor beste frikandel van Nederland

Snackbar Verhage Dordrecht heeft tijdens Nationale Frikandellendag 2025 de titel ‘Beste Frikandel va...

Voor het eerst een nieuwe griffier in Ridderkerk

Ridderkerk heeft al 23 jaar dezelfde griffier, maar daar komt vanaf 7 april verandering in. Dan nee...

Petitie tegen woningbouw in Rijsoordse boomgaard: 'Bescherm ons groen'

Ron Roggeveen en Chris Teljeur, leden van het Comité De Boomgaard Rijsoord, hebben een petitie aan d...

File door kapotte lamp in tunnel, snelweg weer open

Een lamp in de Noordtunnel tussen de Alblasserwaard en Hendrik-Ido-Ambacht is woensdagochtend kapotg...

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...