Dordrecht, Netherlands

Brandweer doorzoekt vijver na vondst fietsje

De hulpdiensten rukten maandagmorgen met groot materiaal uit. Aan de Maarten Harpertsz Trompweg was een fietsje langs de kant van de vijver gevonden.
Marjolein Vos | 19 december 2022 12:52 | Aangepast op 19 december 2022 12:52
Omdat er gevreesd werd dat er iemand in het ijskoude water terecht was gekomen, zocht de brandweer het ijs en de wakken af.
Uiteindelijk werd er niemand aangetroffen. Volgens een buurtbewoner zou het fietsje al twee dagen aan de kant hebben gelegen.

Lees meer over:

Brandweer|

Lees ook

Vreemde geur in flatgebouw leidt tot inzet brandweer en sporenonderzoek

Bewoners van een flatgebouw aan de Troelstraweg in Dordrecht roken woensdagavond rond 18.45 uur een ...

Gewonde bij reddingspoging op drift geraakt schip

Een bemanningslid van een zeesleper is vrijdagmorgen gewond geraakt tijdens een poging om een op dri...

Bluswagen gekanteld op Mijlweg, schade is groot

Op de Mijlweg in Dordrecht is even na half twaalf is een schuimbluswagen van de brandweer gekanteld....

Regionale brandweer oefent met helikoptercrash in finale brandweerwedstrijd

Zaterdag organiseerde de Papendrechtse brandweer de finale van de regionale brandweerwedstrijden. Di...

112-nieuws: Woningbrand Zuidendijk en persoon te water in Hardinxveld-Giessendam

Op zondagavond rukte de brandweer in Hardinxveld-Giessendam uit voor een persoon te water, maandagmi...

Waterfestijn brandweer trekt veel kinderen en ouders

De Papendrechtse brandweer hield maandagavond een waterfestijn voor kinderen bij de kazerne aan de W...