Dordrecht, Netherlands

BUURBook Dordrecht stopt ermee

De Dordtse pagina’s van BUURBook verdwijnen op 1 maart. Er was onvoldoende belangstelling voor en daarom zegde de gemeente het betaalde abonnement op.
Gert van der Steen | 24 februari 2020 13:43 | Aangepast op 24 februari 2020 13:43
De organisatie van de Dordtse afdeling van BUURBook zegt, dat ze onvoldoende kans hebben gezien om inwoners en organisaties van de wijken bij hun activiteiten te betrekken.

BUURBook is een platform, waar allerlei wijkactiviteiten kunnen worden bekendgemaakt en waar diensten kunnen worden aangeboden. Het is bedoeld als middel om de saamhorigheid binnen wijken te vergroten.

Maar daar is wel genoeg belangstelling vanuit die wijken voor nodig.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...