Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden voor steekpartij in trein

Een 37-jarige Dordtenaar is dinsdag 21 september aangehouden op verdenking van een steekpartij, dat meldt de Landelijke Eenheid. De man zou een medereiziger in het gezicht hebben gestoken in de trein tussen Dordrecht en Rotterdam.
Sander de Jonge | 24 september 2021 14:18 | Aangepast op 24 september 2021 14:18
De steekpartij vond maandagochtend 20 september plaats. Het slachtoffer is op station Rotterdam-Blaak opgevangen door hulpdiensten. Hij was zwaargewond aan zijn gezicht. De verdachte ging er toen vandoor.

De landelijke recherche startte een onderzoek en kwam toen uit bij een zorginstelling. Daar hielden ze vervolgens de Dordtenaar aan. Vandaag is hij voorgeleid aan de rechter-commissaris en moet veertien dagen in voorlopige hechtenis.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...