Dordrecht, Netherlands

Engelsen winnen jeugdtoernooi onderwaterhockey

Het 15e ‘Pannenkoekentoernooi’, het jaarlijkse jeugdtoernooi onderwaterhockey van OSCD, is zaterdag bij de teams onder 19 jaar gewonnen door North of England.
Gert van der Steen | 16 april 2018 11:50 | Aangepast op 16 april 2018 11:50
Het team uit Spanje (of Catalonië) bezette de tweede plaats en het Nederlands herenteam werd derde. OSCD speelde een minder gelukkig toernooi en werd negende.

Bij de teams onder 16 ging Hongarije (Marlins) met de eerste prijs strijken. Ze deden voor de eerste keer mee en hadden gelijk succes. Tweede en derde werden twee Engelse clubs namelijk South-West en North-West A.

Heel succesvol waren de prijsuitreiking met ondersteuning van een Braziliaanse band en de daaropvolgende pannenkoekenmaaltijd. Vrijwilligers hadden dan ook ruim 1500 pannenkoeken gebakken.

Lees ook

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...

FC Dordrecht ziet spits Zandbergen naar VVV-Venlo vertrekken

Dean Zandbergen vertrekt bij FC Dordrecht. De 23-jarige spits maakt de overstap naar VVV-Venlo en te...

Kunstveiling tijdens open dag Helianthus voor Wereldkankerdag

Voor het eerst stond de open dag van inloophuis Helianthus in het teken van een kunstveiling, waarbi...

Garagemedewerkers staken voor betere cao

Medewerkers in de motorvoertuigen- en tweewielerbranche hebben dinsdag voor 24 uur het werk neergele...

Waarom sommige ouderen moeten fitnessen voordat ze huishoudelijke hulp krijgen

Een fitnesstraject dat ouderen in de Drechtsteden volgen zodat ze zo lang mogelijk zelf huishoudelij...