Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht nipt voorbij Scheveningen in oefenduel

FC Dordrecht heeft woensdagavond met 2-3 gewonnen van tweededivisionist SVV Scheveningen. Het oefenduel was ingelast om de tien dagen zonder competitievoetbal bij de Dordtenaren meer invulling te geven.
Robin Nanninga | 12 augustus 2021 09:18 | Aangepast op 12 augustus 2021 09:18
Op Sportpark Houtrust sloten de Schapenkoppen de eerste helft af met een 0-2 voorsprong. Spits Stijn Meijer, deze zomer een van de twaalf aanwinsten, was verantwoordelijk voor beide doelpunten.

Scheveningen komt terug

Na een prima aanval zorgde Jari Schuurman na de theepauze voor de derde Dordtse treffer. De gastheren kwamen via Björn Wagenaar en een eigen doelpunt van FC Dordrecht nog tot 2-3, maar een gelijkmaker werd niet meer gescoord door de 'Schollenkoppen'.

FC Dordrecht speelt komende maandag de volgende wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie. Op Sportpark de Toekomst is Jong Ajax dan de tegenstander.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...