Dordrecht, Netherlands

Gratis falafel buffet op Scheffersplein

Shoarma en falafel zaak Caïro bestaat 20 jaar. Voor de eigenaa, Maher Nakhla, een reden om te trakteren. Vanaf vrijdagmiddag 16.00 kan iedereen terecht voor een gratis hapje.
Alka Goos | 29 maart 2019 17:56 | Aangepast op 29 maart 2019 17:56
Toen Nakla 20 jaar geleden begon, was het een gat in de markt: "Er was nog helemaal geen döner of kebabzaak in Dordrecht. Die kans heb ik gegrepen." En met succes want Dordtenaren komen na 20 jaar nog steeds graag langs voor een broodje falafel.


Om 16.00 werd het eetfestijn geopend door wethouder Maarten Burggraaf en een trouwe bezoeker. Op het plein stonden al aardig wat mensen te wachten op een lekkernij.



Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...