Dordrecht, Netherlands

Groothandel Makro ontruimd wegens lekkage

In een ruimte boven de serverruimte van de Makro op de Dordtse Kil III is dinsdagmiddag een hemelwaterafvoerleiding gesprongen. Door dat er veel water vrijkomt en er gevaar is voor kortsluiting is besloten het pand te ontruimen.
Jordy Nijenhuis | 12 oktober 2021 13:29 | Aangepast op 12 oktober 2021 13:29
“Als het water in de serverruimte terechtkomt is er kans op kortsluiting en brand. Om dat te voorkomen is de elektra afgesloten waardoor niks meer in de groothandel werkt. Er is een monteur onderweg en de brandweer bekijkt wat zij kunnen doen,” legt een woordvoerder van de brandweer uit.


Hoeveel mensen zijn ontruimd en of de winkel vandaag nog opengaat kan de woordvoerder niet zeggen. De groothandel is niet bereikbaar.


Foto: Google Streetview

Lees ook

Donderdag op TV Dordrecht: Via Cultura over dakloosheid en arme gezinnen

Deze week in Via Cultura een gesprek uit Via Forza met Debora van der Klei, over stichting Debster's...

Waterbus in problemen: aantal reizigers blijft achter

Het aantal reizigers dat gebruik maakt van de Waterbus blijft tegenvallen, meldt de provincie Zuid-H...

Hardinxveld-Giessendam bouwt als enige genoeg huizen, rest van de streek blijft achter

In onze streek worden veel te weinig huizen gebouwd om de Rijksplannen van 2030 te halen. Dat blijkt...

Spuihavengarage is dicht, maar hier kun je wél je auto kwijt op Koningsdag

De gemeente Dordrecht heeft een extra parkeerterrein in de stad klaargemaakt om de drukte tijdens Ko...

Opstapplek Waterbus tijdelijk verplaatst wegens verzakte damwand

Mensen die gebruik maken van de Waterbus in Alblasserdam, moeten de komende maanden iets verderop op...

Boosheid om bomen op plein: ‘Als de gemeente ze niet weghaalt, zaag ik ze zelf om’

Het Statenplein staat vol met bomen. Mooi, kun je denken. Dit stadsplein in het centrum van Dordrech...