Dordrecht, Netherlands

Handhavingsteam pakt overlast aan

Het Handhavingsteam gaat langs bij personen die voor overlast zorgen. Sommige inwoners kunnen een burgemeestersbrief ontvangen. Dat zegt burgemeester Kolff op Twitter.
Vera Willers | 1 november 2017 15:09 | Aangepast op 1 november 2017 15:09
Het Handhavingsteam is er om mensen aan te spreken op hun gedrag. "Mensen die bijvoorbeeld bij Jeugdzorg of een andere instelling zitten, die voor overlast zorgen, kunnen een bezoekje verwachten", zegt Christien ter Linde, woordvoerder van de burgemeester. "Het is natuurlijk vrij intimiderend als er een heel team aan je deur staat, maar daarmee willen we al proberen om die mensen bewust te maken van hun acties." 
De overlast is niet toegenomen. "Dit is enkel een nieuwe brief van een nieuwe burgemeester, want hij wil dit ook een beetje onder de aandacht brengen", zegt Ter Linde.



Lees ook

Petitie tegen woningbouw in Rijsoordse boomgaard: 'Bescherm ons groen'

Ron Roggeveen en Chris Teljeur, leden van het Comité De Boomgaard Rijsoord, hebben een petitie aan d...

File door kapotte lamp in tunnel, snelweg weer open

Een lamp in de Noordtunnel tussen de Alblasserwaard en Hendrik-Ido-Ambacht is woensdagochtend kapotg...

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...

FC Dordrecht ziet spits Zandbergen naar VVV-Venlo vertrekken

Dean Zandbergen vertrekt bij FC Dordrecht. De 23-jarige spits maakt de overstap naar VVV-Venlo en te...

Kunstveiling tijdens open dag Helianthus voor Wereldkankerdag

Voor het eerst stond de open dag van inloophuis Helianthus in het teken van een kunstveiling, waarbi...