Dordrecht, Netherlands

Jan Bonjer start als nieuwe dijkgraaf

Op 15 januari werd voormalig hoofdredacteur Jan Bonjer voorgedragen als dijkgraaf van waterschap Hollandse Delta. De procedure van het Koninklijk Besluit is doorlopen en dus mag de kersverse dijkgraaf vandaag, op 1 mei, beginnen voor een periode van zes jaar.
Alka Goos | 1 mei 2020 08:39 | Aangepast op 1 mei 2020 08:39
Tot 1 april was Jan Bonjer hoofdredacteur van het Financieel Dagblad. Zijn netwerk en ervaring in de mediawereld komen volgens hem van pas. Tijdens zijn voordracht zei hij al dat de relevantie van de wereld van het waterschap in bredere kringen moet doorbreken. "“Waterschap Hollandse Delta bouwt aan een nieuwe toekomst. Daaraan wil ik graag bijdragen met behulp van mijn kennis, creativiteit en leiderschap. In het waterbeheer komen grote eigentijdse uitdagingen samen: klimaatverandering, zeespiegelstijging, verdroging, verzilting, de overgang naar een circulaire economie, etc." 

De officiële beëdiging door de Commissaris van de Koning Jaap Smit is op een later tijdstip. Dan wordt er ook afscheid genomen van waarnemend dijkgraaf Gerard Doornbos.  

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...