Dordrecht, Netherlands

Komende weken meer goederentreinen door Dordt

Vanwege werkzaamheden op het Duitse spoornetwerk rijden er de komende 6 weken meer goederentreinen door Dordt. Dit is nodig om het groeiende goederenvervoer op de Betuweroute aan te kunnen.
Leo Roubos | 11 juli 2019 11:54 | Aangepast op 11 juli 2019 11:54
De werkzaamheden duren van zaterdag 13 juli tot en met zondag 25 augustus. Het betekent dat de omgeving meer overlast door geluid en trillingen kan ervaren.

De werkzaamheden aan het derde spoor in Duitsland zijn in 2016 begonnen en duren nog een aantal jaar. De komende jaren wordt daarom geregeld het goederenvervoer richting Duitsland via de Brabantroute omgeleid.

Wie vragen of klachten heeft kan bellen naar 0800 - 7767245, elke werkdag tussen 8.00 en 18.30 uur (en 24/7 voor urgente meldingen). Meer informatie is te vinden op de website van ProRail.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...