Dordrecht, Netherlands

Meer Sinterklaashuizen in Dordt

Behalve het officiële Sinterklaashuis aan de Steegoversloot in het centrum van Dordrecht dat op 18 december opent, zijn er nog twee te vinden in de stad: in Dubbeldam en Sterrenburg.
Leo Roubos | 13 november 2018 15:37 | Aangepast op 13 november 2018 15:37
In Dubbeldam is men momenteel op het Damplein bezig met het Sinterklaashuis. Het opent op 17 november. Het heet Hotel Pepernoot en is te vinden op de zolder van Ingenius Hypotheekadvies. Sinterklaas heeft daar een mooie slaapplaats gekregen en ook zijn Pieten kunnen hier komen slapen als ze klaar zijn met het vullen van de schoentjes.

Op woensdag ochtend 28 november komen de kleuters van Dubbeldam op bezoek in Hotel Pepernoot. Daarna zit de Sint tot 17.00 uur bij Plus ’t Lam. Hier kan iedereen gratis op de foto met Sinterklaas en zijn Pieten.

Op zaterdag 1 december staan de deuren Van Hotel Pepernoot dan echt open voor iedereen die bij Sinterklaas op bezoek wil komen. Voor alle kinderen die komen heeft hij ook een leuk cadeau. Op het Damplein is er gezellige muziek en kunnen de foto ’s die woensdag gemaakt zijn gratis opgehaald worden.

Sterrenburg

In Winkelcentrum Sterrenburg is het Sinterklaashuis te vinden op het plein ter hoogte van de Lidl. Het wordt op woensdag 21 november geopend. Kinderen zijn er iedere woensdag, zaterdag en zondag welkom.

In het winkelcentrum is een groot aantal mijters verstopt. De kinderen moeten alle mijters tellen. Door het uitvoeren van een aantal verschillende opdrachten, kunnen de kinderen een stempel verdienen op hun pietendiploma. Voor meer informaie kan men terecht op www.hethuisvansinterklaas.nl.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...