Dordrecht, Netherlands

Nielson, Racoon, DI-RECT en Wulf op Live at Wantij

De hoofdacts van Live at Wantij 2019 zijn bekend, op vrijdag 14 juni treden de bands en artiesten Racoon, DI-RECT, Nielson en Wulf op. Live at Wantij is het betaalde onderdeel van Wantijpop, op de gratis zaterdag vorig jaar waren er 15.000 bezoekers op het festival.
Robert van Loon | 19 januari 2019 11:24 | Aangepast op 19 januari 2019 11:24
Voor Nielson is het de 2e keer dat hij optreedt op het Dordtse festival, bij de eerste editie in 2019 was hij ook al van de partij. Voor Racoon, DI-RECT en Wulf is het hun debuut.


De kaartverkoop was vorig jaar binnen een ochtend voorbij, alle negenduizend kaarten waren toen verkocht. Dit jaar is er een voorverkoop vanaf 1 februari, hiervoor moet worden ingeschreven bij de organisatie.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...