Dordrecht, Netherlands

Nieuw huiskamerfestival dit weekend: 'Muziek rond de Reeweg'

Een bijzonder Dordts muziekfestival beleeft aanstaande zondag de allereerste editie. Aan het huiskamerfestival ‘Muziek rond de Reeweg’ doen vijftien huiskamers op de Reeweg Oost en een aantal zijstraten mee. Iedere huiskamer heeft haar eigen band/muzikanten.
Redactie RTV Dordrecht | 2 februari 2024 18:24 | Aangepast op 2 februari 2024 18:24
De optredens zijn zo geprogrammeerd dat je als publiek zoveel mogelijk optredens in verschillende huiskamers kan bezoeken. Daarom geeft elke band/artiest tussen 12.00 uur en 17.00 uur drie keer een optreden van een halfuur. Aan de hand van het programma kun je je eigen route door de buurt bepalen.

Iedere huiskamer is gastheer/gastvrouw voor muzikanten en publiek. De artiesten zijn veelal lokale bands en muzikanten. Van klassiek tot folk en van rock tot singer-songwriter. 

Voor alle huiskamers en muzikanten geldt dat zij zich belangeloos inzetten om er een bijzondere muzikale middag van te maken.

Meest gelezen

Parkeergarage Spuihaven per direct gesloten

Redactie Streek 56 | 15 apr 2025 15:00

Bezorgwagen supermarkt rolt water in

Redactie Streek 56 | RTV Ridderkerk | 17 apr 2025 20:48

Lees ook

FC Dordrecht ziet kans op directe promotie slinken na zeperd in Oss

FC Dordrecht heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in de strijd voor directe promotie. Op bezoek...

Handbalcoach misbruikte kwetsbare pupil: ‘Ik dacht dat het een gelijkwaardige relatie was’

Het is een spannend moment in de rechtszaal, als het slachtoffer aan de verdachte vraagt: “Kijk me d...

Nog twee weken Unieke 'Opwaarts'-concerten op TV Dordrecht

De komende twee weken staat de zaterdagavond op TV Dordrecht in het teken van Opwaarts. Unieke conce...

Vrijdag op TV: Op Pad Met Ad: of toch ‘het pad van Ad’ (Wouters)

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik helemaal naar België, ...

Noodoplossing voor basisschool: leegstaand pand moet vijf klassen herbergen

Een leegstaand schoolgebouw in Sliedrecht moet tijdelijk leerlingen van CBS Oranje-Nassau gaan huisv...

Je eigen zolder verhuren wordt voor Dordtenaren een stuk makkelijker

De gemeente Dordrecht wil regels voor kamerverhuur flink versoepelen, om meer woonruimte te creëren ...