Dordrecht, Netherlands

Nieuwe kavels zelfbouw beschikbaar op Stadswerven

Er komen nieuwe kavels voor zelfbouw beschikbaar op Stadswerven. De gemeente Dordrecht begint op zaterdag 6 juni met de verkoop van de grond. Op woensdag 20 mei is er voor belangstellenden een informatieavond in het Stadskantoor aan de Spuiboulevard.
Jan Bouwens | 19 mei 2015 10:01 | Aangepast op 19 mei 2015 10:01
De nieuwe zelfbouwkavels liggen aan de kant van de rivier de Merwede, in deelgebied Stadswerven B-Noord. Het is niet ver van de eerste zelfbouwlocatie en de plek waar OCW nu woningen bouwt. Er is keuze uit grond voor stadswoningen en vrijstaande woningen.

Op woensdag 20 mei is er een informatieavond voor belangstellenden. Hier wordt stilgestaan bij de ‘ins & outs’ van zelfbouw. Op donderdag 28 mei volgt ook nog een excursie naar de zelfbouwlocatie onder leiding van projectleider Anthon Lodewijks en stedenbouwkundige Edwin van Son.

Lees ook

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...

FC Dordrecht ziet spits Zandbergen naar VVV-Venlo vertrekken

Dean Zandbergen vertrekt bij FC Dordrecht. De 23-jarige spits maakt de overstap naar VVV-Venlo en te...

Kunstveiling tijdens open dag Helianthus voor Wereldkankerdag

Voor het eerst stond de open dag van inloophuis Helianthus in het teken van een kunstveiling, waarbi...

Garagemedewerkers staken voor betere cao

Medewerkers in de motorvoertuigen- en tweewielerbranche hebben dinsdag voor 24 uur het werk neergele...

Waarom sommige ouderen moeten fitnessen voordat ze huishoudelijke hulp krijgen

Een fitnesstraject dat ouderen in de Drechtsteden volgen zodat ze zo lang mogelijk zelf huishoudelij...