Dordrecht, Netherlands

SP stelt Kamervragen over verhoging parkeertarief Albert Schweitzer ziekenhuis

Dat de parkeerkosten voor personeel van het Albert Schweitzer ziekenhuis flink verhoogd worden, blijft de gemoederen bezig houden: Kamerlid Van Gerven (SP) stelde er vandaag wederom vragen over aan het Ministerie van Medische Zorg en Sport.
Vivian Rutte | 17 december 2020 16:41 | Aangepast op 17 december 2020 16:41
Dit deed Van Gerven eerder ook al, in november 2019. Het ministerie legde toen de verantwoordelijkheid vooral bij de gemeente, en gaf aan dat een laag parkeertarief niet altijd haalbaar of wenselijk is.

Van Gerven stelt nu opnieuw Kamervragen over de gang van zaken. De parkeertarieven voor zorgpersoneel worden vanaf volgend jaar vier keer zo hoog dankzij de bouw van een nieuwe parkeergarage. Het ziekenhuis is hier niet over te spreken, de gemeente houdt voet bij stuk.

De Kamervragen van de SP draaien vooral om de gang van zaken. Van Gerven wil onder meer weten of de kosten vergoed kunnen worden, of het ziekenhuis hierbij voldoende betrokken is geweest, wat de rol van de gemeente is, en wat de voortgang is in het proces.

Lees ook

Donderdag op TV Dordrecht: Via Cultura over dakloosheid en arme gezinnen

Deze week in Via Cultura een gesprek uit Via Forza met Debora van der Klei, over stichting Debster's...

Waterbus in problemen: aantal reizigers blijft achter

Het aantal reizigers dat gebruik maakt van de Waterbus blijft tegenvallen, meldt de provincie Zuid-H...

Hardinxveld-Giessendam bouwt als enige genoeg huizen, rest van de streek blijft achter

In onze streek worden veel te weinig huizen gebouwd om de Rijksplannen van 2030 te halen. Dat blijkt...

Spuihavengarage is dicht, maar hier kun je wél je auto kwijt op Koningsdag

De gemeente Dordrecht heeft een extra parkeerterrein in de stad klaargemaakt om de drukte tijdens Ko...

Opstapplek Waterbus tijdelijk verplaatst wegens verzakte damwand

Mensen die gebruik maken van de Waterbus in Alblasserdam, moeten de komende maanden iets verderop op...

Boosheid om bomen op plein: ‘Als de gemeente ze niet weghaalt, zaag ik ze zelf om’

Het Statenplein staat vol met bomen. Mooi, kun je denken. Dit stadsplein in het centrum van Dordrech...