Dordrecht, Netherlands

Ondanks regen drukke Pasar Malam

Vier dagen lang stond het centrum van de stad in Indische sferen. De Dordtse Pasar Malam werd druk bezocht, ondanks het slechte weer van de afgelopen dagen.
Marjolein Vos | 15 augustus 2019 16:08 | Aangepast op 15 augustus 2019 16:08
"Zondag begonnen we mooi, maar daarna zijn er wel wat buitjes gevallen. Maar de mensen hier dansen gewoon door, met hun paraplu op!" vertelt Sylvia Elders van de organisatie. En gedanst werd er zeker. Voor het eerst waren er dit jaar twee grote podia, een op het Statenplein en een bij het Achterom. "Het tweede podium wordt net zo druk bezocht als het eerste!" Het experiment is dan ook een succes te noemen.

Mensen met een Indische afkomst dansen op de muziek van zangeres Justine Pelmelay die een van de laatste optredens van deze editite verzorgd. Maar ook de kaaskoppen weten de weg naar de Pasar inmiddels goed te vinden. "Onze cultuur is heel toegankelijk, wat betreft de muziek. Daar houden de Hollanders ook van. En van het eten natuurlijk," zegt Elders. Ze twijfelt er dan ook niet aan of er volgend jaar weer een Dordtse Pasar Malam is. "We hebben het ontzettend naar ons zin hier. Ik verwacht jullie dan ook volgend jaar hier weer gewoon te kunnen ontmoeten."

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...