Dordrecht, Netherlands

Prima seizoen OSCD

OSCD, de Dordtse onderwaterhockeyclub, heeft het seizoen heel succesvol afgesloten. Het jeugdteam werd Nederlands kampioen, OSCD-2 promoveerde.
Gert van der Steen | 29 mei 2017 12:06 | Aangepast op 29 mei 2017 12:06
De onderwaterhockeyclubs spelen hun competitie in vijf dagen. Daarop worden 24 wedstrijden gespeeld. Het jeugdteam won er 22, speelde een keer gelijk en verloor een wedstrijd. ‘Jeugd’ betekent bij onderwaterhockey een leeftijd tot 19 jaar.

Het tweede team werd kampioen in de Tweede Klasse en promoveert naar de Eerste Klasse. Daar waren ze nog bijna het eerste team tegengekomen. Dat moest namelijk een promotie/degradatie-wedstrijd spelen om in de Hoofdklasse te blijven. Daar slaagden ze in met een ruime overwinning.

Lees ook

Reeënpetitie: Stop de aanrijdingen, stop de jacht

Net voor de aanvang van de politieke middagsessie op het Dordtse stadhuis wordt wethouder Tanja de J...

Gemeenteraad Hendrik-Ido-Ambacht verlengt opvang asielzoekers en Oekraïners

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft maandag 3 februari 2025 besloten de opvang van Oekraïn...

FC Dordrecht ziet spits Zandbergen naar VVV-Venlo vertrekken

Dean Zandbergen vertrekt bij FC Dordrecht. De 23-jarige spits maakt de overstap naar VVV-Venlo en te...

Kunstveiling tijdens open dag Helianthus voor Wereldkankerdag

Voor het eerst stond de open dag van inloophuis Helianthus in het teken van een kunstveiling, waarbi...

Garagemedewerkers staken voor betere cao

Medewerkers in de motorvoertuigen- en tweewielerbranche hebben dinsdag voor 24 uur het werk neergele...

Waarom sommige ouderen moeten fitnessen voordat ze huishoudelijke hulp krijgen

Een fitnesstraject dat ouderen in de Drechtsteden volgen zodat ze zo lang mogelijk zelf huishoudelij...