Dordrecht, Netherlands

RIVM: 9 nieuwe ziekenhuisopnames, 13 coronadoden

Het aantal nieuw gemelde corona-besmettingsgevallen is met 9 toegenomen, meldt het RIVM in de update van vrijdag. Dat is minder dan gisteren, toen er 13 nieuwe besmettingsgevallen werden gemeld.
Corrado Francke | 22 mei 2020 14:03 | Aangepast op 22 mei 2020 14:03
Het aantal coronadoden is gestegen met 13. Gisteren werden er nog 27 nieuwe doden gemeld: in totaal zijn er nu 5788 Nederlandse coronadoden.

Het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland staat inmiddels op 44.888: een toename van 188 personen ten opzichte van donderdagmiddag.

32 sterfgevallen in Dordt

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn er 116 sterfgevallen bekend bij de GGD. Dordrecht is met 32 sterfgevallen qua coronadoden nog altijd het hardst geraakt door het virus in de regio.

In totaal zijn er in de gemeente Dordt nu 386 mensen positief getest op het coronavirus en zijn 81 inwoners opgenomen (geweest) in het ziekenhuis.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...