Dordrecht, Netherlands

Getuigen gezocht na twee explosies bij woning in Krispijn

Bij de eerste ontploffing raakte de deur flink beschadigd Politie Dordrecht
De politie is op zoek naar getuigen die meer informatie kunnen geven over twee explosies die hebben plaatsgevonden bij dezelfde woning in de Jacob van Lennepstraat in de wijk Krispijn.
Tristan Kans | 30 november 2024 10:00 | Aangepast op 30 november 2024 10:00
De eerste ontploffing vond plaats in de nacht van woensdag 27 november 2024 omstreeks 01.00 uur, waarbij de voordeur van de woning werd beschadigd. De nacht erna, op donderdag 28 november 2024 rond middernacht, volgde een tweede explosie bij hetzelfde pand.

De politie onderzoekt de incidenten en is op zoek naar mensen die mogelijk iets hebben gezien of gehoord in de omgeving van de Jacob van Lennepstraat rond deze tijdstippen. Het is nog onduidelijk wat de oorzaak is van de explosies, maar er wordt rekening gehouden met een gerichte actie.

Lees meer over:

Politie|112-nieuws|Explosie|

Meest gelezen

Nooit meer zwemmen in dit park: Poep in het water

Jonathan Sekeris | 7 apr 2025 12:33

Lees ook

Brand bij olieproducent, honderd man op straat

Een brand in een serverruimte heeft vrijdagochtend voor flink wat commotie gezorgd bij een smeerolie...

Papendrecht opgelet! Politiekids komen de agenten helpen

"Ik verklaar en beloof een goede Politiekid te zijn”, klinkt het deze donderdag door een klaslokaal ...

Geschreeuw en geweld bij woningoverval: 'Je hoorde dat er paniek was'

Een doodstille straat in Hardinxveld-Giessendam werd dinsdag het decor van een gewelddadige woningov...

Motorrijder zwaargewond na aanrijding op kruispunt Ridderkerk

Een automobilist en een motorrijder zijn donderdagmiddag op elkaar gebotst bij Ridderkerk. Bij de aa...

Ongeluk Drechttunnel: tunnelbuis richting Rotterdam dicht

Door een ongeval in de Drechttunnel is één van de tunnelbuizen een tijd lang afgesloten geweest. Vol...

‘Illegale taxichauffeur’ explosie Alblasserdam krijgt 15 maanden cel

De 29-jarige man uit Dordrecht die meewerkte aan een explosie-poging in Alblasserdam is veroordeeld ...