Dordrecht, Netherlands

Kwame Tabiri beloond met contract bij FC Dordrecht: 'Ik heb hier hard voor gewerkt'

Tabiri is blij met zijn contract FC Dordrecht
Kwame Tabiri heeft dinsdag zijn eerste profcontract getekend bij FC Dordrecht. De jeugdige middenvelder verbindt zich voor de komende 2,5 jaar aan de club, met een optie voor nog een jaar.
Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 18 december 2024 12:30 | Aangepast op 18 december 2024 12:02
De 18-jarige Bredanaar maakte in september zijn debuut voor de Schapekoppen, die de punten verdeelden bij FC Eindhoven: 0-0. Dat is ook komende vrijdag de tegenstander, als FC Dordrecht in eigen huis de laatste competitiewedstrijd van dit kalenderjaar speelt.

Fysiek sterk
Sinds zijn debuutwedstrijd viel de fysiek sterke Tabiri nog in tegen Telstar (3-2 zege) en Roda JC (0-1 zege). Daarnaast kwam hij regelmatig in actie in oefenduels in aanloop naar dit seizoen, waarin FC Dordrecht halverwege de reguliere competitie knap derde staat.

Tabiri kwam afgelopen zaterdag nog in actie voor FC Dordrecht Onder 21, dat nipt promotie naar Divisie 2 misliep. Bij winst op de leeftijdsgenoten van FC Emmen was die promotie een feit, maar het tegenovergestelde gebeurde. De Drenten scoorden diep in blessuretijd de enige treffer van de wedstrijd en mogen daarom een stapje hogerop doen.

'Dit betekent heel veel voor mij'
Voor Tabiri volgde, met zijn eerste profcontract, al snel mooi nieuws na die domper. "Dit betekent heel veel voor mij, ik heb hier hard voor gewerkt", laat de middenvelder in een persbericht weten. "Het is mooi om te zien dat mijn droom nu uitkomt, het bevalt mij hier enorm goed."

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Nanning Mol wordt nieuwe burgemeester van Dordrecht

Redactie Streek 56 | 2 apr 2025 22:21

Nooit meer zwemmen in dit park: Poep in het water

Jonathan Sekeris | 7 apr 2025 12:33

Grote brand op industrieterrein onder controle

Redactie Streek 56 | 4 apr 2025 07:04

Lees ook

FC Dordrecht stijgt een plekje door simpele zege op Jong Ajax

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een simpele zege geboekt op Jong Ajax. Aan de Krommedijk, waar de pl...

Arbiter zegt sorry tegen FC Dordrecht na dwaling: 'Was een 100% handsbal'

Niet de beslissende penalty in blessuretijd, maar de openingstreffer zorgde voor de meeste gesprekss...

FC Dordrecht maakt zich op voor Haagse heksenketel: ‘Zij moeten, wij mogen’

De weken van de waarheid zijn in aantocht voor FC Dordrecht. De huidige nummer vier van de eerste di...

De Plucheplakkers in gesprek met 'de Peter Crouch van FC Dordrecht'

De Plucheplakkers pakken flink uit in de 75e aflevering van dé podcast over FC Dordrecht. Verdediger...

Nieuwe veroordelingen voor supportersrellen na FC Dordrecht - ADO

Er zijn opnieuw taakstraffen uitgedeeld aan FC Dordrecht-aanhangers die betrokken waren bij het toet...

FC Dordrecht doet goede zaken, primeur voor Afaker: 'Ik hoop dat ik nu los ben'

Winst, een 'clean sheet' én zijn eerste treffer in het betaalde voetbal. Voor FC Dordrecht-aanvaller...