Dordrecht, Netherlands

Start bouw woningen Wilgendaal

In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.
Peter Tromp | 6 februari 2018 17:37 | Aangepast op 6 februari 2018 17:37
In nieuwbouwwijk Wilgenwende wordt vrijdag het startsein gegeven voor de bouw van 22 woningen.Volgens de architecten zijn de huizen geïnspireerd op herenboerderijen in de Biesbosch. Ze varieren in prijs van drie tot vijf ton en zijn inmiddels allemaal verkocht.

De woningen vormen deelgebeid Wilgendaal en dat is onderdeel van Wilgenwende.

De nieuwe wijk langs de Smitsweg, nabij de aansluiting van N3 op A16.

De bouw van de eerste woningen startte ruim zeven jaar geleden. Door de crisis ontstond er flinke vertraging. Waardoor is besloten eerst een park aan te leggen om het gebied aantrekkelijker te maken.

In totaal komen hier meer dan 600 huizen in verscheidene stijlen en prijsklassen en worden er vrije kavels uitgegeven.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...