Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: ongeluk A15, aanhanger in brand, man gered uit water en auto op z'n kop

Traumahelikopter ter plaatse bij ongeval in Ridderkerk. Dennis van Wingerden
Bij een ongeluk op de A15 bij Papendrecht is een motorrijder gevallen. Verder stond er op een parkeerterrein aan de Toermalijnring een aanhanger in brand, in Ridderkerk is een man uit het water gered en een automobilist is over de kop geslagen in Dordecht.
Pim Takkenkamp | Redactie Streek 56 | 24 juni 2024 12:45 | Aangepast op 24 juni 2024 12:45
Ongeluk A15
Bij een ongeluk op de A15 bij Papendrecht is maandagochtend een motorrijder gevallen. Hij stond al gauw weer overeind. De eerste melding kwam binnen om 9.22 uur.

Het gaat om een eenzijdig ongeval. De motorrijder is nagekeken in een ambulance.

Brand Toermalijnring
De brandweer is in de nacht van zondag op maandag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Toermalijnring in Dordrecht. De eerste melding kwam binnen om 1.15 uur.

Op het parkeerterrein bij de Makro stond een aanhanger in brand. Het personeel van de Makro heeft het vuurtje geblust en de brandweer deed een nacontrole. Rond 1.30 uur was het vuur al weer gedoofd.

Man gered uit water Bolnes
Alle hulpdiensten zijn zondagavond uitgerukt voor een persoon te water aan de Benedenrijweg in de wijk Bolnes in Ridderkerk. Dat gebeurde rond 19.50 uur.

Omstanders hadden het slachtoffer in het water zien liggen en de hulpdiensten gealarmeerd. De brandweer heeft de persoon uit het water gehaald. Vervolgens is direct gestart met een reanimatie. Ambulancepersoneel heeft dit samen met het team van de traumahelikopter overgenomen.

Na een eerste behandeling is het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Naar alle waarschijnlijkheid is de man tijdens het uitlaten van zijn hond onwel geworden en in het water gevallen.

Auto op z’n kop
Een automobilist is zaterdagmiddag rond 13:55 uur met zijn auto over de kop geslagen op de Oranjelaan in Dordrecht. De auto kwam ondersteboven op de weg te liggen. De bestuurder kwam er met lichte verwondingen vanaf en hoefde niet naar het ziekenhuis.

De oorzaak van het eenzijdige ongeluk is nog niet duidelijk, meldt de politie. De bestuurder had geen alcohol of drugs gebruikt en er waren geen andere voertuigen betrokken. Mogelijk verloor de automobilist de controle over het stuur.

Dit is een bericht in samenwerking met onze mediapartners Rijnmond en RTV Ridderkerk.

Lees meer over:

112-nieuws|Brand|Ongeluk|autobrand|

Lees ook

Politie valt woning en sportschool binnen: twee verdachten aangehouden

Verschillende politie-eenheden hebben woensdagmiddag invallen gedaan in een woning aan de Wijngaards...

Auto brandt uit op N3

Op de N3 is woensdagavond een auto in brand gevlogen. Dat gebeurde op de weg richting Dordrecht, ter...

Brand in vuilniswagen, afval op straat

Aan de Cornelis Houtmanstraat in de Dordtse wijk Wielwijk heeft de chauffeur van vuilniswagen een de...

Vrouw rijdt verkeerregelaar aan, rijdt door maar meldt zich later

Een 24-jarige vrouw heeft zichzelf gemeld op het politiebureau, nadat ze woensdag in de Dordtse wijk...

Drechttunnel tijdelijk dicht na ongeluk en verkeersregelaar aangereden

Meerdere voertuigen zijn bij de Drechttunnel betrokken geraakt bij een ongeval. Eén tunnelbuis was d...

112-nieuws: auto verwoest door brand en kortsluiting bij tandcentrum

Personeel van een tandarts in Papendrecht kwam maandagmiddag met de schrik vrij toen een stekkerdoos...