Dordrecht, Netherlands

Man op scootmobiel raakt te water in Zwijndrecht

Een man is maandagmiddag met scootmobiel en al in het water beland. Dat gebeurde aan de Groenesteeg in Zwijndrecht. De brandweer heeft de man uit het water gehaald.
Joris Gemen | Redactie Streek 56 | 29 juli 2024 16:42 | Aangepast op 29 juli 2024 16:42
Het ongeval vond plaats rond 15.00 uur. De man raakte van de weg en belandde met zijn scootmobiel in het water. Nadat de brandweer de man uit het water had gehaald, werd hij nagekeken door het aanwezige ambulancepersoneel.

Nadat was vastgesteld dat de man niet mee naar het ziekenhuis hoefde, is hij door de ambulance thuis afgezet. Hoe de man met zijn scootmobiel van de weg raakte en in het water belandde, is onbekend.

Lees meer over:

Ongeluk|Zwijndrecht|scootmobiel|

Lees ook

Passion4Kids brengt het Paasverhaal tot leven voor en door kinderen

De cast van Passion4Kids met kinderen uit de streek zingt en acteert dit jaar voor de negende keer h...

Handelaar in illegaal vuurwerk gaat zes maanden de cel in

Een Zwijndrechtenaar moet een halfjaar de gevangenis in vanwege het verhandelen en bezitten van een ...

Na 15 jaar gaat eindelijk gebouwd worden op dit braakliggende terrein

Het startsein voor de bebouwing van het Van Yperenterrein in Zwijndrecht is gegeven. Het braakliggen...

Schutter bij winkelcentrum moet jaren de cel in

Een Rotterdammer krijgt zes jaar gevangenisstraf omdat hij in 2021 heeft geschoten bij winkelcentrum...

Vrouw rijdt verkeerregelaar aan, rijdt door maar meldt zich later

Een 24-jarige vrouw heeft zichzelf gemeld op het politiebureau, nadat ze woensdag in de Dordtse wijk...

Verkeerscampagne afgetrapt: 'Houd rekening met elkaar'

Een nieuwe verkeersveiligheidscampagne is in Papendrecht van start gegaan. Aandacht voor het verkeer...