Dordrecht, Netherlands

Tekenen bij Inloop Kunst & Cultuur

Bij de inloop Kunst & Cultuur kan men werken aan kleine opdrachtjes en tekenen met verschillende materialen. In mei staat het tekenen juist centraal.
Leo Roubos | 26 april 2019 16:34 | Aangepast op 26 april 2019 16:34
Iedere dinsdag is er in het Energiehuis voor ouderen (uit de wijk), mensen met (beginnende) geheugenproblemen en mantelzorgers een gratis Inloop Kunst & Cultuur.

Bij ToBe is een gastvrouw, die niet alleen voor koffie zorgt, maar ook voor advies en ondersteuning.

De Inloop Kunst & Cultuur is een samenwerkingsverband tussen het Parkhuis, het Spectrum, gemeente Dordrecht, stichting E-wheels en ToBe.

Men kan terecht bij de inloop op dinsdag van 09.30 tot 11.30 uur in het Energiehuis aan de Noordendijk 148.

Op de foto inloop-docent Joeri van den Anker

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...