Dordrecht, Netherlands

Thuiszorg gaat door met de warmte

De medewerkers van Bonniers thuiszorg werken met de warmte door. "Het is warm natuurlijk. Ik denk dat iedereen daar last van heeft."
Robert van Loon | 3 augustus 2018 14:49 | Aangepast op 3 augustus 2018 14:49
Thuiszorgmedewerkster Claudia van Helsdingen doet schoonmaken, stofzuigen en wassen bij de familie Van der Made. “Het is water, voor de mensen en jezelf. Verder de ventilator aan.” antwoord ze op de vraag hoe ze het volhoud. De zorg voor de ouderen moet namelijk gewoon doorgaan.


Mevrouw Van der Made waardeert het werk van Claudia heel erg. “Ze is het zonnetje in huis. Als ze binnenkomt met haar brede glimlach, daar genieten we van hoor. Ik hoop dat ze nog heel lang bij ons kan werken.”


“Om 13.00 uur ben ik klaar, dan ga ik mijn boodschapjes doen en de tuin in. Als het te doen is tenminste en niet te warm is.” sluit Claudia af.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...