Dordrecht, Netherlands

V&D-pand is verkocht

Het is eindelijk zover: het oude pand van V&D aan het Scheffersplein is verkocht en krijgt een nieuwe invulling. Op de bovenverdieping komen zo’n 60 woningen en de benedenverdieping blijft winkel en biedt ruimte voor horeca.
Gert van der Steen | 28 oktober 2019 12:13 | Aangepast op 28 oktober 2019 12:13
Reshape Properties en Beryllus Financial Management zijn de nieuwe eigenaars. Reshape Properties heeft uitgebreide ervaring met transformatie van leegstaande gebouwen.

Er is nog niets bekend over welke bedrijven zich er zouden willen vestigen. Ook het tijdsbestek waarin de verbouwing moet plaatsvinden is nog onzeker. “Dat kan vanwege allerlei vergunningen snel of langzaam gaan”, zegt directeur Jos Paardekoper van Reshape daarover.

Wethouder Maarten Burggraaf is blij met de verkoop: “Hiermee komt na een aantal jaar een einde aan de leegstandsituatie in het hart van ons kernwinkelgebied.

Sinds april 2016 stond het gebouw leeg na het faillissement van V&D. Er zijn vaker onderhandelingen geweest over vestiging van bijvoorbeeld Decathlon, maar die leidden uiteindelijk tot niets.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...