Dordrecht, Netherlands

Veel overnamekandidaten voor Bellevue

Hotel Bellevue, de parel van de Dordtse horeca, mag zich na het faillissement van de vorige exploitant, vorige maand, verheugen in de belangstelling van liefst 25 kandidaten, die de zaak willen overnemen.
Corrado Francke | 13 juli 2020 17:36 | Aangepast op 13 juli 2020 17:36
Hoewel veel bedrijven het in de coronacrisis moeilijk hebben is horecamakelaar Conny Knook niet verbaasd: "Toen de ergste schrik voorbij was zagen wij in mei en juni al dat ondernemers weer vooruit durven kijken."

Maandag organiseerde ze een kijkdag. De belangstellenden willen uit concurrentieoverwegingen niet in de publiciteit. Hoe serieus de belangstelling precies is weet ook Knook niet: "maar ik heb goeie hoop. We hebben het hier over hét hotel van Dordrecht."

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...