Dordrecht, Netherlands

Wethouder Flach van Hendrik-Ido-Ambacht naar Den Haag

André Flach, SGP-man en wethouder voor de SGP/Christenunie in Hendrik-Ido-Ambacht gaat naar Den Haag. De landelijke SGP heeft Flach op plek 3 gezet van de kandidatenlijst voor de verkiezingen van de Tweede Kamer op 22 november as. Vooruitlopend hierop neemt wethouder Flach per 1 november afscheid bij de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.
Redactie RTV Dordrecht | 26 september 2023 12:10 | Aangepast op 26 september 2023 12:10
De kansen voor Flach om daadwerkelijk gekozen te worden zijn aanzienlijk. De partij, die gestoeld is op Gereformeerd-Christelijke overtuiging, staat bekend om een stabiele achterban. De SGP behaalde de afgelopen drie verkiezingen steeds drie zetels in de Tweede Kamer.

André Flach is sinds 2001 betrokken bij de Ambachtse politiek. Vanaf 2006 als raadslid, vanaf 2010 als wethouder met diverse portefeuilles. Daarnaast is Flach momenteel nog locoburgemeester en vicevoorzitter van de regio Drechtsteden, een samenwerkingsverband tussen zeven buurgemeenten in de regio.

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...