Dordrecht, Netherlands

Zes Dordtenaren krijgen proces verbaal na groepsvorming

De politie heeft zes personen op zaterdag een proces verbaal gegeven in verband met de noodverordening. Rond 22.00 uur stond een groep personen op de Nolensweg een langere tijd samen en hield daarbij onvoldoende afstand van elkaar.
Emma Meijer | 19 oktober 2020 10:20 | Aangepast op 19 oktober 2020 10:20
Bij controle bleek ook dat enkele personen alcoholische dranken dronken in de openbare ruimte, laat de politie weten via Facebook. De groep bestond niet uit personen van hetzelfde huishouden.

Het is sinds 14 oktober niet toegestaan om buiten met meer dan vier personen samen te komen op de openbare weg tenzij iedereen uit hetzelfde huishouden komt. Daarnaast moeten personen vanaf twaalf jaar die niet uit hetzelfde huishouden komen anderhalve meter afstand houden. Ook is het vanaf 20.00 uur niet toegestaan om alcoholische dranken te nuttigen in de openbare ruimte.

De politie laat weten dat er strenger opgetreden zal worden. Bij het bewust overtreden van de maatregelen volgt er altijd een proces verbaal.

Foto: Facebook politie Dordrecht

Lees ook

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...

Opvang asielzoekers in De Meent doorgeschoven naar 2026

De gemeente Papendrecht wil het opvangen van asielzoekers in winkelcentrum De Meent uitstellen naar...