Dordrecht, Netherlands

Ziggo stopt met analoog uitzenden

Ziggo stopt met het aanbieden van analoge televisie in de Drechtsteden via kabel. In de nacht van 22 op 23 oktober gaat de stekker eruit. De overstap naar digitaal zal geen extra kosten opleveren in uw abonnement. Klanten die nog analoog kijken zullen samen met Ziggo deze overstap maken.
Maud Kannekens | 7 september 2018 16:48 | Aangepast op 7 september 2018 16:48
Op 24 april dit jaar waren Alblasserdam, Capelle aan de IJssel, Berschenhoek en Zevenhuizen aan de beurt. Daarmee waren dit de eerste steden. Ziggo wil in de loop van twee jaar overgaan op alleen digitale televisie.


Wanneer dit is doorgevoerd, krijgen de klanten er extra zenders bij. Een aantal van deze zenders zijn regionale zenders, sportzenders, Champions League en Formule 1.

Lees ook

Donderdag op TV Dordrecht: Via Cultura over dakloosheid en arme gezinnen

Deze week in Via Cultura een gesprek uit Via Forza met Debora van der Klei, over stichting Debster's...

Waterbus in problemen: aantal reizigers blijft achter

Het aantal reizigers dat gebruik maakt van de Waterbus blijft tegenvallen, meldt de provincie Zuid-H...

Hardinxveld-Giessendam bouwt als enige genoeg huizen, rest van de streek blijft achter

In onze streek worden veel te weinig huizen gebouwd om de Rijksplannen van 2030 te halen. Dat blijkt...

Spuihavengarage is dicht, maar hier kun je wél je auto kwijt op Koningsdag

De gemeente Dordrecht heeft een extra parkeerterrein in de stad klaargemaakt om de drukte tijdens Ko...

Opstapplek Waterbus tijdelijk verplaatst wegens verzakte damwand

Mensen die gebruik maken van de Waterbus in Alblasserdam, moeten de komende maanden iets verderop op...

Boosheid om bomen op plein: ‘Als de gemeente ze niet weghaalt, zaag ik ze zelf om’

Het Statenplein staat vol met bomen. Mooi, kun je denken. Dit stadsplein in het centrum van Dordrech...