Dordrecht, Netherlands

Camper gekanteld, tunnel dicht

In de Drechttunnel is een camper gekanteld. De tunnelbuizen richting Breda zijn dicht. Update: de rechter tunnelbuis is weer open.
Peter Tromp | 23 juni 2017 10:19 | Aangepast op 23 juni 2017 10:19
De camper zou gasflessen aan boord hebben. Uit voorzorg zijn daarom beide tunnelbuizen afgesloten. Er is geen brand. Wel is er brandstof gelekt op het wegdek. 

Verkeer wordt geadviseerd om te rijden via de A15. Onduidelijk is nog hoe lang de stremming gaat duren. Inmiddels staat bij Zwijndrecht een file op de A16 van enkele kilometers. Auto's die al in de tunnel stonden, moesten op last van de politie de tunnel weer uitrijden.

De inzittenden van de camper zijn niet gewond geraakt. 

Fimpje: @martijnrijk (Twitter)


Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...