Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren gezocht met Beatles-herinneringen

Mensen die mooie herinneringen hebben aan de Beatles of ze misschien wel zelf ontmoet hebben, worden verzocht contact op te nemen met Kees Thies, columnist voor AD/De Dordtenaar.
Leo Roubos | 15 augustus 2019 17:13 | Aangepast op 15 augustus 2019 17:13
Thies wil op 23 november een avond houden in het Energiehuis die helemaal in het teken staat van The Beatles. Daarbij worden nummers (na)gespeeld en worden over die herinneringen van Dordtenaren verteld.

Thies heeft The Beatles zelf nog nooit zien optreden, daar is hij te jong voor, maar fan is hij wel. Dat begon toen hij op de radio hoorde dat John Lennon was doodgeschoten.

Mensen die mooie herinneringen hebben aan The Beatles kunnen deze mailen naar Kees Thies via k.thies@ad.nl.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...