Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren tevreden over kerstpakket

Dordtenaren zijn tevreden over de kerstpakketten die ze krijgen van hun werkgever. Dat blijkt uit een onderzoek van RTV Dordrecht. Van de 100 deelnemers is 64 procent blij met wat ze krijgen. 36% is minder blij.
Jordy Nijenhuis | 25 december 2018 09:05 | Aangepast op 25 december 2018 09:05
Veel mensen geven aan dat ze de waardering alleen al erg prettig vinden. “Werkgevers hoeven dit niet te doen, het is een weggevertje. Een gegeven paard mag je niet in de bek kijken.” schrijft Jeroen de Ruijter op Facebook.


De reacties zijn niet allemaal positief. Zo schrijft Netters Tanja geen kerstpakket meer te krijgen nu ze vrijwillig werk doet.


Een enkeling vind het kerstpakket nooit interessant en geeft het daarom weg aan iemand die het goed kan gebruiken.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...