Dordrecht, Netherlands

Geldautomaat winkelcentrum Bieshof komt niet meer terug

De geldautomaat in winkelcentrum Bieshof komt niet meer terug. Aanleiding is de plofkraak afgelopen woensdag op donderdagnacht. Omwonenden wilden al langer dat de automaat zou verdwijnen en ABN AMRO bevestigd nu dat de machine niet gerepareerd wordt.
Matthijs Meerman | 1 november 2019 16:21 | Aangepast op 1 november 2019 16:21
ABN AMRO kijkt na een plofkraak eerst hoeveel een geldautomaat gebruikt wordt en of het eerder slachtoffer was van een plofkraak. Daarna wordt er gekeken naar de beschikbaarheid van contant geld in de omgeving, dus of er meer geldautomaten zijn. Vervolgens wordt er gekeken wat de buurtbewoners er van vinden.

Volgens ABN AMRO zijn er in de buurt genoeg mogelijkheden om contant geld op te nemen, en aangezien de omwonenden al langer bezwaar hadden tegen de automaat wordt de automaat niet teruggeplaatst.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...