Dordrecht, Netherlands

Inwoners park Zuidhof maken wijk groener

Lavendel, geraniums en rozenstruiken, de toegangsweg naar Zuidhoven ziet er sinds maandag fleuriger uit. Op de hoek van de Campanula en de S.M. Hugo van Gijnweg hebben bewoners van Park Zuidhof bloemen geplant.
Jerom Huijskens | 7 mei 2019 12:22 | Aangepast op 7 mei 2019 12:22


Dit deden zij niet alleen, maar samen met groenaannemer van A-Garden. John Schilperoord van A-Garden zegt dat hij hoopt dat ze vaker aan dit soort initiatieven mogen meewerken. “We moeten zorgen dat mensen kunnen blijven genieten van dit soort plaatsen en niet dat het verandert in een soort getto of dumping.”

De gemeente is ook blij met het buurtiniatief. "Wij maken Dordt groener en dat doen we het liefst samen met jou", staat te lezen op hun Facebookpagina.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...