Dordrecht, Netherlands

Leerlingen bekijken bedrijven

Zo’n 400 vmbo-leerlingen brengen woensdag een bezoek aan een bedrijf. Ze krijgen twee keer een rondleiding.
Peter Tromp | 19 februari 2018 15:16 | Aangepast op 19 februari 2018 15:16
De vmbo2-leerlingen kiezen aan het einde van dit schooljaar een profiel. De bedrijfsbezoeken moeten hen helpen bij het maken van een keuze.

De jongeren kunnen kiezen uit 40 bedrijven in diverse sectoren, zoals techniek, groenvoorziening, zorg en welzijn bouw en wonen, en horeca. De leerlingen zijn afkomstig van Insula College, Stedelijk Dalton Lyceum en Wellantcollege.

Vorig jaar vonden de bezoeken ook plaats. En dat was een succes, zegt Servicecentrum Drechtsteden. Onderwijswethouder Peter Heijkoop loopt met twee groepen mee.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...