Dordrecht, Netherlands

Nieuw stuk geluidswal langs N3 zorgt voor lange afsluiting Copernicusweg

De Copernicusweg is sinds donderdag onder de N3 dicht wegens werkzaamheden. Het laatste stuk van het geluidsscherm langs de Randweg wordt in de komende tijd geplaatst. De afsluiting duurt tot en met dinsdag 31 januari.
Corrado Francke | 13 januari 2023 16:53 | Aangepast op 13 januari 2023 16:53
De laatste twee schermdelen komen op het viaduct boven de weg. Dat zorgt ervoor dat de komende tweeënhalve week de weg onder het viaduct in beide richtingen dicht is.

Omrijden
Wie deze maand vanuit Sterrenburg richting de A16 of de wijk Wilgenwende wil rijden, moet omrijden via de afrit bij de Laan der Verenigde Naties. Dat geldt ook voor automobilisten die vanuit Papendrecht over de N3 naar Sterrenburg willen.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...