Dordrecht, Netherlands

Arie wint reis naar Costa Rica, maar kan niet gaan: 'Ik ben terminaal'

Arie en Linda de Mol in de uitzending van Miljoenenjacht Postcode Loterij Miljoenenjacht
Vijftien dagen naar Costa Rica inclusief excursies, een huurauto en 2500 euro aan zakgeld. Het klinkt als een fantastische prijs, maar winnaar Arie van der Wulp uit Papendrecht moet hem noodgedwongen afstaan. "Ik ben terminaal", zegt hij geëmotioneerd zodra hij in de tv-uitzending van Postcode Loterij Miljoenenjacht in de schijnwerpers staat.
RTV Rijnmond | 17 maart 2025 09:35 | Aangepast op 17 maart 2025 09:35
"Echt een droomreis. En ik hoop dat die ook bij iemand terechtkomt die hier altijd van gedroomd heeft", zegt presentatrice Linda de Mol zondagavond voordat bekend wordt naar wie de kofferprijs gaat. Arie wint en als hem wordt gevraagd of hij al wel eens in het Zuid-Amerikaanse land is geweest, antwoordt hij: "Nee, ik ben er nog nooit geweest", gevolgd door een aarzeling. "Maar ik zal er nooit meer komen. Dus ik moet 'm weggeven. Ik ben terminaal."

De zaal en de presentatrice worden er stil van. "Oh lieve Arie, wat een ontzettend verdrietig bericht", zegt De Mol dan. "Maar ik vond het leuk om hier in ieder geval heen te gaan en ik maak hier vast andere mensen heel blij mee", reageert Arie. Hij krijgt een groot applaus en de man is zelf ook geëmotioneerd: hij veegt een traan weg zodra hij weer gaat zitten.

Het verhaal van Arie roept op sociale media veel emoties op. Mensen vragen zich af of de Postcode Loterij Arie niet alsnog een geldprijs kan geven of op een andere manier iets moois kan schenken. Later in de uitzending maakt Linda de Mol bekend dat achter de schermen is besloten dat Arie inderdaad een geldbedrag krijgt.

Dit verhaal verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Eerste verdachte mislukte explosie voor de rechter: 15 maanden cel geëist

Eén van de verdachten van de mislukte explosie in Albasserdam, afgelopen december, voelt zich door m...

Foutgeparkeerde fietsen toch niet verwijderd, mogen alleen door boa's verplaatst worden

De fietsen die verkeerd geparkeerd staan in de stalling bij het station in Dordrecht, worden toch ni...

ANWB AutoMaatje nu ook in Dordrecht

Veel andere plaatsen in onze streek hadden het al, maar binnenkort kan men ook in Dordrecht gebruik ...

De camera's draaien: zeldzame visarend arriveert binnenkort in de Biesbosch

Het duurt waarschijnlijk niet lang meer voor we de eerste visarend van dit voorjaar in de Biesbosch ...

Fastfoodrestaurant nog tot einde van de middag dicht na kleine brand

De brandweer is maandagnacht uitgerukt naar de McDonalds in Alblasserdam. Bij het fastfoodrestaurant...

'Unieke wijk' Sterrenburg bestaat zestig jaar: 'Woonplezier is nog altijd groot'

Sterrenburg blaast dit jaar zestig kaarsjes uit! Zeker de 'jongere delen' van de wijk werden ooit al...