Dordrecht, Netherlands

Topdrukte bij uitverkoop Neckermann

De Neckermannwinkel op het Achterom is bezig met een gedwongen uitverkoop. Na het faillissement van de keten in december worden bij alle winkels de goederen met korting verkocht.
Robert van Loon | 10 maart 2017 14:10 | Aangepast op 10 maart 2017 14:10
De kortingen bij het filiaal lopen flink op. De afgelopen woensdag begon het met 30% en zaterdag eindigt het met 60% korting.

Winkelend publiek vind het jammer dat er weer een winkel verdwijnt uit het straatbeeld. Zo verdwenen naast de Neckermann de laatste jaren ook al bekende namen als de V&D en Esprit. Oorzaken zijn volgens mensen op straat de crisis en de hoge huren.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...