Dordrecht, Netherlands

Vrijwilligers krijgen vrijwilligerspas

De Dordtse wethouder Peter Heijkoop en zijn Zwijndrechtse collega Jolanda de Witte hebben vrijdagmiddag vrijwilligers in het zonnetje gezet door ze vrijwilligerspassen uit te reiken.
Leo Roubos | 29 juni 2018 18:16 | Aangepast op 29 juni 2018 18:16
In totaal waren zoń 200 vrijwilligers naar de speeltuin aan de Zeehavenlaan gekomen om hun pasje in ontvangst te nemen.

Met de vrijwilligerspas kunnen de vrijwilligers bij allerlei zaken in de Drechtsteden met korting kopen of goedkoper een kaartje voor het theater krijgen.

Organisaties kunnen de pas bij het Vrijwilligershuis kopen om aan de vrijwilligers cadeau te doen. De pas is een jaar geldig.

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...