Dordrecht, Netherlands

Whop Goes Pop

Elke dinsdagochtend is het in de Popcentrale vaste prik: Whop goes pop, een open podium voor ouderen. Van accordeons tot nooit ontdekte singersongwriters: alles is welkom.
Maud Kannekens | 11 september 2018 17:56 | Aangepast op 11 september 2018 17:56
De ochtend is niet alleen voor ouderen die graag de show stelen, velen komen ook om te genieten van de muziek. Om de week vindt het open podium plaats, met elke keer een ander thema.

Aanstaande woensdag mogen de ouderen voor eenmaal ook ‘s avonds het podium van de Popcentrale op. Dan is er het open podium Whop op z’n kop.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Kittig winkeltje heeft poezen in alle soorten en maten

Ze had een leuke baan als doktersassistente in het Erasmus MC, maar besloot haar hart te volgen. Nu ...

Zorginstelling wil zorg voor cliënt stopzetten vanwege 'grensoverschrijdend gedrag'

De Protestantse Zorggroep Crabbehoff (PZC) wil een 20-jarige cliënt weghebben, omdat zijn moeder zic...

Bijeenkomst over verslaafdenopvang: 'Ik denk dat de boodschap wel aangekomen is'

Tientallen mensen zijn donderdagavond afgekomen op een debat over de verslaafdenopvang aan het Kromh...

Alblasserdammers mogen meepraten over nieuwe bouwlocaties

Het college van burgemeester en wethouders van Alblasserdam heeft onlangs de geheimhouding van versc...

Zwaargewonde (33) bij frontale botsing tussen twee auto’s

Twee auto’s zijn donderdagmiddag rond 16.30 uur frontaal tegen elkaar gebotst op de Munnikensteeg in...

Steeds meer molenaars, Dordrecht centrum van Zuid-Hollandse molenaarsopleidingen

Dames met een voorliefde voor techniek, achttienjarige molenaarszonen uit de Alblasserwaard en pensi...