Dordrecht, Netherlands

Het weer van donderdag: grijs en plaatselijk mistig

Weerkaart regio Rijnmond Rijnmond
Vanmiddag is het grijs en blijft het plaatselijk mistig volgens Rijnmond-weerman Ed Aldus. Alleen in het westen van de regio komt de zon mogelijk nog even tevoorschijn. Het wordt 8 graden langs de kust en 5 graden in het oosten van de regio.
Alexander Eleveld | 13 januari 2022 13:44 | Aangepast op 13 januari 2022 13:44
Er waait een zwakke tot matige zuidwestenwind. Vanavond en vannacht wordt het opnieuw mistig. Het koelt af naar een graad of 3.
Ook vrijdag begint mistigVrijdag begint de dag overal met mist. In de loop van de dag lost de mist op en in de middag komt de zon in het westen van de regio waarschijnlijk vaker tevoorschijn. In de middag wordt het 6 tot 8 graden. De zwakke wind waait uit het westen.
In het weekend is het overwegend bewolkt en droog. Alleen zondagmiddag zou er een lichte bui kunnen voorkomen. Begin volgende week komt de zon ook af en toe tevoorschijn. Van winterweer is absoluut geen sprake, in de middag wordt het 8 graden.
Bron: Dit artikel is afkomstig van onze mediapartner Rijnmond

Lees meer over:

Rijnmond|Weer|Ed Aldus|

Lees ook

Het zicht is weer terug: Code geel opgeheven

Tot woensdagmiddag 14:00 uur waarschuwde KNMI met code geel voor dichte mist. Met uitzondering van h...

Björn (55) gaat voor het grote geld in horecaland: 'Massa is kassa!'

Bjorn van Dijl (55) is horeca-ondernemer in hart en nieren. Twee van zijn restaurants zijn gevestigd...

Wat hebben de allerrijksten ter aarde te zoeken in Alblasserdam? Het antwoord is: superjachten

Ze geven nooit wat prijs, maar de allerrijksten van de wereld komen er geregeld over de vloer: jacht...

Als 'de bubbel' van Kelly V. dreigt te barsten, brengt ze haar zoon om het leven

De vrouw die ervan wordt verdacht haar 9-jarige zoon om het leven te hebben gebracht moet 12 jaar de...

Vistochtje verandert in nachtmerrie wanneer de boot van Hans plotseling begint te zinken

Een rustig vistochtje op het water veranderde voor Ridderkerker Hans en zijn vriend zondagochtend in...

Man rijdt met scootmobiel in sloot, voorbijganger houdt hoofd slachtoffer boven water

Een man is dinsdagmiddag met zijn scootmobiel in het water terechtgekomen in Langerak in de Alblasse...